Люстра з вентилятором Trio R62522987

- В наявності
- Код: 64548
8 084 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Світильник Trio R62522987 з колекції Reality Stralsund одного з кращих німецьких виробників освітлювальних приладів Ви можете в нашому магазині Софіт Світло. Світильник має потужність: 30 W.Цоколь: SMD. Колір основи даної моделі: титан. Для виробництва використовували високоякісний матеріал: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність на одиницю, Вт | 30 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 2200 lm |
| Серія / Колекція | Reality Stralsund |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Колір світіння | 3000 - 6500 K |
- Ціна: 8 084 ₴
