Торшер Trio R42051107

- В наявності
- Код: 64521
7 708 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio R42051107 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | пластик |
| Потужність на одиницю, Вт | 11 W |
| Світловий потік, лм | 950 lm |
| Серія / Колекція | Reality Course |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 7 708 ₴

