Спот Trio 78030131

- В наявності
- Код: 64478
8 789 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Точковий світильник Trio 78030131 з колекції DUOline одного з кращих німецьких виробників освітлювальних приладів Ви можете в нашому магазині Софіт Світло. Світильник має потужність: 15 W.Цоколь: SMD. Колір основи даної моделі: білий. Для виробництва використовували високоякісний матеріал: метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 15 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 1270 lm |
| Серія / Колекція | DUOline |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 2300 + 3000 + 4000 K |
- Ціна: 8 789 ₴
