Вуличний світильник Trio R47706131

- В наявності
- Код: 64458
6 486 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio R47706131 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність на одиницю, Вт | 1.5 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 200 lm |
| Серія / Колекція | Reality SUAREZ |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 6 486 ₴
