Торшер Trio 423310131 MONZA

- В наявності
- Код: 53799
10 998 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio 423310131 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність на одиницю, Вт | 12 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 1400 lm |
| Серія / Колекція | Monza |
| Тип цоколя | Led-модуль |
| Колір світіння | 2300/3000/4000 K |
- Ціна: 10 998 ₴
