Торшер Trio 447610232 RAHUL

- В наявності
- Код: 53798
12 878 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio 447610232 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність на одиницю, Вт | 10/40 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 1200 lm |
| Серія / Колекція | RAHUL |
| Тип цоколя | Led-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 12 878 ₴
