Бра для ванної Trio 283916032

- В наявності
- Код: 68810
6 627 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Світильник Trio 283916032 з колекції Rocco одного з кращих німецьких виробників освітлювальних приладів Ви можете в нашому магазині Лінія Світу. Світильник має потужність: 8 W.Цоколь: SMD. Колір основи даної моделі: чорний. Для виробництва використовували високоякісний матеріал: метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 8 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 800 lm |
| Серія / Колекція | Rocco |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 6 627 ₴
