Бра для ванної Trio 281470332

- В наявності
- Код: 68809
5 828 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 6 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 620 Lm |
| Серія / Колекція | ENRICO |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 2300+3000+4000 K |
- Ціна: 5 828 ₴
