Настільна лампа Trio 545310132

- В наявності
- Код: 68805
4 512 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність на одиницю, Вт | 6.5 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 650 lm |
| Серія / Колекція | TRAVIS |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 3000/5000/6500 K |
- Ціна: 4 512 ₴
