Люстра Trio 354910165

- В наявності
- Код: 68793
7 708 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 10 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 1100 lm |
| Серія / Колекція | CELESTE |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 7 708 ₴
