Люстра Trio 340210176

- В наявності
- Код: 68789
6 533 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Trio 340210176 KEATON
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 10 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 1150 lm |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED |
| Колір світіння | 2300+3000+4000 K |
- Ціна: 6 533 ₴
