Люстра Trio R62823132

- В наявності
- Код: 65166
8 225 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Люстру Trio R62823132 з колекції Reality Circle одного з кращих німецьких виробників освітлювальних приладів Ви можете в нашому магазині Софіт Світло. Світильник має потужність: 27 W.Цоколь: SMD. Колір основи даної моделі: чорний. Для виробництва використовували високоякісний матеріал: метал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 27 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 3100 lm |
| Серія / Колекція | Reality Circle |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 2700 - 6000 K |
- Ціна: 8 225 ₴
