Світильник стельовий Trio 671290131

- В наявності
- Код: 64919
16 638 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світильник 671290131 одного з провідних виробників освітлювальних приладів Trio. Потужністю: 48 W. Цоколь: LED. Колір підставки: білий. Матеріал підстави: метал. Стиль виконання сучасний. Виконаний з високоякісних матеріалів. Купуйте світильник в магазині "Софіт Світло".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | пластик |
| Потужність на одиницю, Вт | 48 W |
| Світловий потік, лм | 5600 lm |
| Серія / Колекція | Girona |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED |
| Колір світіння | 2700 - 6000 K |
- Ціна: 16 638 ₴



