Світильник стельовий Trio 659011887

- В наявності
- Код: 64916
4 324 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cтельовий світильник Trio 659011887 з колекції Clarimo одного з кращих німецьких виробників освітлювальних пристроїв має потужність 18 W и цоколь LED. Колір основи даної моделі: сірий. Для виробництва використовували високоякісний матеріал: метал. Cтельовий світильник 659011887 виконаний у сучасному стилі з плафоном форми коло. Купити Cтельовий світильник Trio 659011887 ви можете в нашому інтернет-магазині Софіт Світло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Потужність на одиницю, Вт | 18 W |
| Світловий потік, лм | 1600 lm |
| Серія / Колекція | Clarimo |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 4 324 ₴

