Настінний світильник Trio 229210232

- В наявності
- Код: 65079
5 452 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник Trio 229210232 з колекції Jordan одного з кращих німецьких виробників освітлювальних приладів має потужність 5 W і цоколь SMD. Колір підстави даної моделі: чорний. Для виробництва використовували високоякісний матеріал: метал. Настінний світильник 229210232 виконаний в сучасному стилі. Купити Настінний світильник 229210232 ви можете в нашому інтернет-магазині Софіт Світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 5 W |
| Світловий потік, лм | 550 lm |
| Серія / Колекція | Jordan |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 5 452 ₴
