Люстра Trio R32051107

- В наявності
- Код: 64936
10 763 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio R32051107 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | пластик |
| Потужність на одиницю, Вт | 27 W |
| Світловий потік, лм | 2700 lm |
| Серія / Колекція | Reality Course |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 10 763 ₴

