Торшер Trio 440210180

- В наявності
- Код: 64425
19 552 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio 440210180 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | пластик |
| Потужність на одиницю, Вт | 21 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 2400 lm |
| Тип цоколя | LED |
| Колір світіння | 2300+3000+4000 K |
- Ціна: 19 552 ₴
