Люстра Trio 340210576

- В наявності
- Код: 64421
28 670 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio 340210576 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | пластик |
| Потужність на одиницю, Вт | 50 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 5900 lm |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED |
| Колір світіння | 2300+3000+4000 K |
- Ціна: 28 670 ₴
