Світильник стельовий Trio 676240431

- В наявності
- Код: 64415
14 006 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio 676240431 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 38 W |
| Світловий потік, лм | 4000 lm |
| Серія / Колекція | Hydra |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED |
| Колір світіння | 4000 K |
- Ціна: 14 006 ₴
