Люстра Trio 76921532

-45%
- В наявності
- Код: 64400
5 332 ₴
2 914 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Люстру Trio 76921532 з колекції DUOline одного з кращих німецьких виробників освітлювальних приладів Ви можете в нашому магазині Софіт Світло. Світильник має потужність: 13 W.Цоколь: SMD. Колір основи даної моделі: чорний. Для виробництва використовували високоякісний матеріал: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність на одиницю, Вт | 13 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 1400 lm |
| Серія / Колекція | DUOline |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 2 914 ₴
