Світильник стельовий Trio 649616031 CARDONA

- В наявності
- Код: 53313
10 998 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio 649616031 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 38 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 4400 lm |
| Серія / Колекція | CARDONA |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Led-модуль |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | 2300+3000+4000 K |
- Ціна: 10 998 ₴
