Світильник стельовий Trio 648110680 CARUSO

- В наявності
- Код: 53312
19 364 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio 648110680 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 43 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 4980 Lm |
| Серія / Колекція | CARUSO |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Led-модуль |
| Колір корпусу | золото |
| Колір світіння | 2300+3000+4000 K |
- Ціна: 19 364 ₴
