Настільна лампа Trio R57791101 Reality MAXIMA

- В наявності
- Код: 53051
2 867 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio R57791101 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність на одиницю, Вт | 3 W |
| Напруга живлення, В | от сети 220 V |
| Світловий потік, лм | 250 lm |
| Серія / Колекція | Reality MAXIMA |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Led-модуль |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 2 867 ₴
