Офісна настільна лампа Trio 579790107 Curtis

- В наявності
- Код: 52974
4 794 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Trio 579790107 з колекції Curtis одного з кращих німецьких виробників освітлювальних пристроїв має потужність 4 W и цоколь LED. Колір основи даної моделі: нікель. Для виробництва використовували високоякісний матеріал: метал. Настільна лампа 579790107 виконана у сучасному стилі з плафоном форми циліндр. Купити настільну лампу Trio 579790107 ви можете в нашому інтернет-магазині Софіт Свiтло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Потужність на одиницю, Вт | 4 W |
| Світловий потік, лм | 380 lm |
| Серія / Колекція | Curtis |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Led-модуль |
| Колір корпусу | нікель |
| Колір плафона | нікель |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 4 794 ₴

