Люстра Trio 641310265 DOHA

- В наявності
- Код: 52616
11 468 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Trio 641310265 від німецької фабрики Trio Lighting, яка виробляє стильні та надійні світильники для дома та офісу. Продукція Trio поєднує сучасний дизайн, високу якість та доступну ціну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1Вес(кг) |
| Потужність на одиницю, Вт | 29 W |
| Світловий потік, лм | 3260 lm |
| Серія / Колекція | DOHA |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Led-модуль |
| Колір світіння | 2300+3000+4000 K |
- Ціна: 11 468 ₴
