Офісна настільна лампа Trio R52781242 Reality Krait

- В наявності
- Код: 52345
3 290 ₴
+380 (96) 340-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Trio R52781242 з колекції Reality Krait одного з кращих німецьких виробників освітлювальних приладів має потужність 3 W і цоколь SMD. Колір підстави даної моделі: чорний. Для виробництва використовували високоякісний матеріал: пластик. Настільна лампа R52781242 виконана в сучасному стилі. Купити Настільну лампу R52781242 ви можете в нашому інтернет-магазині Софіт Свiтло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність на одиницю, Вт | 3 W |
| Світловий потік, лм | 300 lm |
| Серія / Колекція | Reality Krait |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип цоколя | Led-модуль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | 3000 K |
- Ціна: 3 290 ₴
